Blog

Bebek Odası İçin Kullanılan Tablolarda Malzeme Seçimi Neden Önemlidir?

Bebeğiniz doğumu yaklaşırken bebek odası hazırladığınızda birçok detaya dikkat etmeniz gerektiğini fark etmişsinizdir. Söz konusu dünyaya yeni gelen savunmasız bir bebek olunca onun sağlığı, güvenliği ve rahatı için her bir detaya dikkat etmeniz oldukça önemli. Bebeğinizin odası için seçtiğiniz mobilyalardan, halıya, duvar kağıtlarından tablolara kadar her bir ürünü özenerek ve detaylara dikkat ederek seçmeniz gerekiyor. Bebeğinizin zaman geçireceği, uyuyacağı odada onun için tehlikeli olabilecek ya da kimyasal içeriğe sahip eşyalar çocuğunuzun hem güvenliğini hem de sağlığını riske atabilir.

Bebeğiniz için hem güvenli ve sağlıklı bir oda hazırlamaya çalışırken odayı eğlenceli hale getirmenin en kolay yollarından biri ise bebek odası tabloları. Birbirinden sevimli figürlerin ya da çizimlerin yer aldığı bebek odası tabloları hem bebeğinizin zihinsel gelişimine katkıda bulunur hem de çocuk odasının havasını değiştirmenize yardımcı olur. Ancak tıpkı diğer bebek odası eşyalarından bebek odası tablosu seçerken de malzeme seçimine dikkat etmeniz gerekiyor. Bu konuda size yardımcı olacak belirlenmiş standartlar bile mevcut.

Yazımızda bebek odasında kullanılan tablolarda malzeme seçimi neden önemlidir sorusuna kısa cevaplar vermeye çalışacağız.

Bebek Odası İçin Kullanacağınız Tablolarda Cam Dayanıklılığı ve Kalitesi!

Bebeğinizin dünyaya gelmesiyle birlikte hayatınız artık bir koşturmaca haline dönüşebilir. Bebeğinizin odasında altını değiştirirken, emzirirken ya da mamasını verirken hızlı hareket etmeniz gerekebilir. Bu koşturmaca da bebek odasında yer alan eşyalara çarpabilirsiniz. Bu yüzden bebek odası için eşya seçerken, seçtiğiniz eşyaların kalitesi ve dayanıklılığı da oldukça önemli. Özellikle de cam malzemeye sahip olan çocuk tablolarında camın dayanıklı ve kaliteli bir malzemeden üretilmiş olması gerekiyor.

 

 

bebek-odasi-icin-kullanilan-tablolar

 

 

Çerçeve Ahşap ise Standartlara Uygun Ahşap Seçimi!

Bebek odası için özellikle ahşap eşyalar seçerken standartlara uygundur yazısı ile karşılaşırsınız. Bebeğinizin sağlığı için bu yazı aslında oldukça önemli bir detaydır. Çünkü bebek odasında kullanılacak olan ahşap malzeme bebeğin sağlığını tehdit edecek kimyasal bileşenler içermemelidir. Ancak bu özelliklere sahip ahşap ürünler standartlara uygun olarak değerlendirilmektedir. Çocuğunuzun odası için tablo seçerken de kullanılan ahşap malzemenin mutlaka standartlara uygun olduğundan emin olmalısınız.

 

 

bebek-odasi-icin-kullanilan-tablolar

 

 

Little Forest Animals Tablo Malzemelerini İncelediniz mi?

Little Forest Animals ekibi olarak bebekleriniz ve çocuklarınız için özel olarak hazırladığımız tablolar bütün standartlara uygun olarak üretilmektedir. Çerçevelerimiz gerçek ahşap malzeme ile hazırlanır. Ayrıca tablolarımızda dayanıklı ve kaliteli cam malzeme kullanılır. Herhangi bir UV ya da pleksi malzeme kullanımı söz konusu değildir. Bebeğinizin, çocuğunuzun odasında sağlığı ve güvenliği tüm detayları ile göz önüne alınarak tablolarımız hazırlanır.

 

 

bebek-odasi-icin-kullanilan-tablolar

 

 

Little Forest Animals ekibi olarak bu yazımızda bebek odasında kullanılan tablolarda malzeme seçimi neden önemlidir sorusu hakkında kısa cevaplar vermeye çalıştık. Umarız faydalı olmuştur. Sizde çocuğunuzun odasını çocuk odası için özel olarak tasarlanmış tablolar ile süslemek için sitemizde bulunan tablo temalarına göz atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, Little Forest Animals ekibi olarak hazırladığımız bütün tablo temalarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir