Hakkımızda

Her Çocuk Hayalleri ile Büyür...

Çocukların hayalleri kadar saf, düşünceleri kadar özgür en iyi illüstratörler tarafından kaleme alınmış tablolar ile duvarları süslemeye geliyoruz. Çocuklarımızın kendi dünyalarnı inşaa etmelerine fırsat verelim ve Little forest animals ile yeni hikayeler yaratalım.

Hikayemiz

Little Forest Animals

Küçük orman hayvanlarıyla çocuklarımızın hayal dünyalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.

Kendi çocuğumuzdan aldığımız sınır tanımaz hayal gücü ve hayvan sevgisi ilhamıyla, her çocuğun odasının zaman zaman uzaya, zaman zaman ormana dönüşümüne katkıda bulunmak istiyoruz. Aradığımız eksik parçaları kendimiz oluşturuyor olmaktan ve sizlerle paylaşmaktan çok mutluyuz.  Küçük orman hayvanlarıyla çocuklarımızın hayal dünyalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.

Çocukların yaratıcılıklarıyla ormanları, uzayı, şehirleri ve alfabeleri yeniden tasarlıyoruz. Çocuklarımız için her bir resmi seçerken onların özgürce hayal kurabilmelerini diledik.

Hayalleri kadar saf, zihinleri kadar özgür bu serüvenin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kapılarınızı Little Forest Animals'a açtığınız için teşekkür ederiz.

Ormanımıza davetlisiniz.

Hakkımızda

Biz ne yapıyoruz?

Little Forest Animals markası hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımızın hayal gücünden ilham alarak yaratılmıştır. Hikayelerinin baş kahramanı olan hayvan dostlarımız büyüleyici ormanlarından çıkıp, miniklerimizin odalarını süslemeye geliyor. Her biri illüstratörler tarafından çizilmiş olan farklı temalardaki tablolarımız ile onların hayal dünyalarının kapılarını aralıyoruz.