Teslimat

www.littleforestanimals.com’dan verdiğiniz tüm siparişler anlaşmalı kargo firmaları tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Siparişler gönderilmeden önce kontrol edilerek aynı gün veya ertesi gün kargoya verilir.

Teslimat sırasında kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya ürünlerin zarar gördüğünü düşünürseniz kargo teslim formunu imzalamadan önce paketi kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz.Herhangi bir sorun olmaması durumunda kargo formunu imzalayarak ürünleri teslim alabilirsiniz. Ürünlerin zarar görmesi söz konusuysa kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almadan iade ediniz. Yeni ürünler en kısa sürede tarafımızdan sizlere ulaştırılacaktır. Hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda ise firmamız sorumlu değildir.

İADE & DEĞİŞİM ŞARTLARI

İade Hakkı: www.littleforestanimals.com’dan aldığınız ürünleri teslim alınma tarihinden itibaren olmak üzere 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişimin kabul edilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

İade & Değişim Koşulları:

– Ürünlerin paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi kargo ücreti tarafımıza aittir.

Firma adı :MOR COCUK ÜRÜNLERI E-TICARET LIMITED SIRKETI

İŞ YERİ:Tarabya Mah. Yeni Camlık Evleri Küme Evler No: 24
N-1 Iç Kapı No: 1 Sarıyer/ ISTANBUL

VERGİ NO: 6222091542

TELEFON:08502417460

Geri Ödemeler:

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, firmamız tarafından geri ödemeler 14 gün içerisinde bankaya iletilmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıması ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha uzun sürebilir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksit olarak iade edilmektedir.